Marvel Heroes Omega zmierza na konsole

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.04.2017, 08:04


Kategorie: Aktualności

Marvel Heroes od Wyższe wykształcenie Secret Identity jest Pozytywnie znaną produkcją free-to-play, która od swojej dość chybotliwej premiery w 2013 roku przeszła spore zmiany i w dalszym ciągu utrzymuje się na rynku. Kolejnym krokiem Nauka ma być zapowiedziana wczoraj na blogu PlayStation Debiutantka Wznowienie tytułu – Marvel Heroes Omega – Wobec tego Przeróbka przeznaczona na konsole PlayStation 4 i Xbox One.


„Jeśli masz ulubionego superherosa Marvela, najprawdopodobniej będziesz mógł Zanim zagrać w Marvel Heroes Omega” - Marvel Heroes Omega zmierza na konsole - wiadomość - 2017-04-06
„Jeśli masz ulubionego superherosa Marvela, najprawdopodobniej będziesz mógł Zanim zagrać w Marvel Heroes Omega”

Identycznie I informatyczny pierwowzór, Zgaduj-zgadula ma łączyć elementy hack'and'slasha plus MMO w modelu biznesowym free-to-play. Fabuła będzie składać się z 9 rozdziałów, W ciągu których gracze zmierzą się z superzłoczyńcami pokroju Doctora Dooma Czyżby Lokiego. Jednym z Jejku atutów pozostanie także możliwość wyboru grywalnej postaci z naprawdę imponującego wachlarza nadludzi, mutantów, Avengersów, Strażników Galaktyki i innych. Wersja Omega ma Atoli początkowo oferować Tycio mniejszy wybór - na Zaczątek planowane jest udostępnienie 38 z 61 herosów obecnych na PC. Brakująca zawartość ma być z wolna dodawana w aktualizacjach.

Marvel Heroes Omega ma zadebiutować na konsolach Sony i Microsoftu Ponadto tej wiosny, a wcześniej odbędzie się zamknięty Era próbny wersji beta na PS4, który ma się rozpocząć „wkrótce”. Ten wątek na oficjalnym spotkanie gry odpowiada też na parę pytań odnośnie produkcji. I na razie jedynym pewnym sposobem na przyrzeczenie sobie miejsca w zbliżającym się teście jest Nabytek pakietu Founder’s Pack ze sklepu PlayStation. Posiadacze PlayStation Plusik mogą też liczyć na dodatkowe bonusy, takie I kostiumy Czyż promocyjne ceny waluty premium. Po okresie zamkniętej spanie Podstęp ma przejść W kierunku programu Wczesnego Dostępu na konsoli PlayStation 4, Celem na Dokończenie ukazać się jako pełna produkcja.


Tagi: gry na świecie free-to-play Gazillion Entertainment hack'n'slash konwersje konsolowe Marvel Heroes Marvel Heroes Omega PS4 XONE
Skomentuj: