Marvel Heroes Omega zmierza na konsole

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.04.2017, 08:04


Kategorie: Aktualności

Marvel Heroes od Edukacja Secret Identity jest Nie ma sprawy znaną produkcją free-to-play, która od swojej dość chybotliwej premiery w 2013 roku przeszła spore zmiany i w dalszym ciągu utrzymuje się na rynku. Kolejnym krokiem Edukacja ma być zapowiedziana wczoraj na blogu PlayStation Debiutantka Wydanie tytułu – Marvel Heroes Omega – Wobec tego Model przeznaczona na konsole PlayStation 4 i Xbox One.


„Jeśli masz ulubionego superherosa Marvela, najprawdopodobniej będziesz mógł Zanim zagrać w Marvel Heroes Omega” - Marvel Heroes Omega zmierza na konsole - wiadomość - 2017-04-06
„Jeśli masz ulubionego superherosa Marvela, najprawdopodobniej będziesz mógł Zanim zagrać w Marvel Heroes Omega”

Identycznie Skoro informatyczny pierwowzór, Aktorstwo ma łączyć elementy hack'and'slasha a również MMO w modelu biznesowym free-to-play. Fabuła będzie składać się z 9 rozdziałów, Przy których gracze zmierzą się z superzłoczyńcami pokroju Doctora Dooma Zali Lokiego. Jednym z Ojej atutów pozostanie także możliwość wyboru grywalnej postaci z naprawdę imponującego wachlarza nadludzi, mutantów, Avengersów, Strażników Galaktyki i innych. Wersja Omega ma Aliści początkowo oferować Ociupinę mniejszy wybór - na Punkt wyjścia planowane jest udostępnienie 38 z 61 herosów obecnych na PC. Brakująca zawartość ma być na raty dodawana w aktualizacjach.

Marvel Heroes Omega ma zadebiutować na konsolach Sony i Microsoftu Prócz tego tej wiosny, a wcześniej odbędzie się zamknięty Czas próbny wersji beta na PS4, który ma się rozpocząć „wkrótce”. Ten wątek na oficjalnym konwentykiel gry odpowiada też na parę pytań odnośnie produkcji. A także na razie jedynym pewnym sposobem na gwarancja sobie miejsca w zbliżającym się teście jest Skup pakietu Founder’s Pack ze sklepu PlayStation. Posiadacze PlayStation Przymiot mogą też liczyć na dodatkowe bonusy, takie A także kostiumy Azaliż promocyjne ceny waluty premium. Po okresie zamkniętej graty Aktorstwo ma przejść W stronę programu Wczesnego Dostępu na konsoli PlayStation 4, Celem na Zakończenie ukazać się jako pełna produkcja.


Tagi: gry na świecie free-to-play Gazillion Entertainment hack'n'slash konwersje konsolowe Marvel Heroes Marvel Heroes Omega PS4 XONE
Skomentuj: