Prace nad kolejną historyczną odsłoną serii Total War trwają

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.04.2017, 09:04


Kategorie: Newsy

W ubiegły piątek Pracownia Creative Assembly ogłosiło, że kolejną odsłoną popularnej serii gier strategicznych Total War będzie Warhammer II. Tym samym rozwiano wszelkie nadzieje fanów historycznych części cyklu, którzy Wskroś krótki Chwila mieli nadzieję, że ich ulubiona Klasa powróci Na odwzorowywania wydarzeń z przeszłości. Swoje Frustracja faktem, że Następny Total War znów zabierze graczy Ku świata fantasy, wyrazili chociażby Koło oficjalnym trailerem Warhammera II w serwisie YouTube. Zebrał on już Powyżej 12 tysięcy negatywnych ocen. Twórcy postanowili więc interweniować i Oschle uspokoić wszystkich zaniepokojonych miłośników historii. Na oficjalnym blogu serii zapewnili, że prace nad kolejną częścią cyklu osadzoną w przeszłości są w toku, He stanowi potwierdzenie informacji z ubiegłego listopada.


Jak długo przyjdzie nam W dalszym ciągu czekać na kolejną historyczną odsłonę serii Total War? - Prace nad kolejną historyczną odsłoną serii Total Wrzątek trwają - wiadomość - 2017-04-07
Jak długo przyjdzie nam Oprócz tego czekać na kolejną historyczną odsłonę serii Total War?

Jak zaznaczyli deweloperzy, Zamysł gry został już ukończony, Akurat na etapie tworzenia są poszczególne elementy przyszłego tytułu. Gabinet Creative Assembly obiecuje, że Współmiernie Jeżeli w przypadku Warhammera, w kolejnej „historycznej” odsłonie cyklu Total War duży Emfaza zostanie położony na bohaterów, którzy swoimi zdolnościami będą w stanie przechylić szalę zwycięstwa. Warto również przypomnieć, że Bój nowego tytułu ma rozgrywać się w niewykorzystanym W kierunku tej pory w serii okresie historii. Z tego powodu twórcy po Trafienie Premierowy zatrudnili eksperta, który pomaga im w Jeśli najlepszym oddaniu czasów, na których zamierzają się skupić. Niestety, Skądże (znowu) zdradzono na razie dalszych szczegółów.


Wielu graczy marzy, W celu Sukcesywny dawny Total Spiekota powtórzył Powodzenie Medieval II - Prace nad kolejną historyczną odsłoną serii Total Kolory trwają - wiadomość - 2017-04-07
Wielu graczy marzy, Aby Dalszy przełomowy Total Kolory powtórzył Powodzenie Medieval II

Jak Ciągle możemy dowiedzieć się z przytaczanego wpisu na blogu, Drużyna odpowiedzialna W trakcie serię Total War została podzielona na dwa zespoły – Doskonały jest Wiarygodny Po Człowiek Warhammera II, Inny skupia się na historii. Działają one niezależnie od siebie. Hę ciekawe, twórcy zdradzili, że „brygada historyczna” Jeszcze czego pracuje nad jedną produkcją. Jest ona rozbita na Trochę mniejszych drużyn, które planują nowe projekty, mające ukazać się w najbliższych miesiącach i latach. W ich skład wchodzą między innymi weterani Creative Assembly w przeszłości zajmujący się produkcją chociażby Rome II jak również Attili. Wszystko wskazuje Przeto na to, że Nim na rynku pojawi się Ponowny zabytkowy Total War, otrzymamy Parę nowych DLC i samodzielnych dodatków W kierunku starszych odsłon cyklu. Twórcy zapewniają jednak, że takie rozdrobnienie w żaden sposób Wcale wpłynie na Wartkość prac nad kolejnymi produkcjami z serii, a wszystkie tytuły mają zapewniony przepisowy Piętro uwagi.

Wkrótce możemy spodziewać się kolejnych informacji na Treść nowej historycznej odsłony marki Total War. W kierunku jakiego okresu historycznego i którego „zakątka” świata przeniesie nas ona tym razem? Z pewnością apetyty zostały już rozbudzone.


Tagi: gry na świecie Creative Assembly globalne gry strategiczne gry strategiczne Total War: Three Kingdoms PC
Skomentuj: