Prace nad kolejną historyczną odsłoną serii Total War trwają

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.04.2017, 09:04


Kategorie: Newsy

W ubiegły piątek Atelier Creative Assembly ogłosiło, że kolejną odsłoną popularnej serii gier strategicznych Total War będzie Warhammer II. Tym samym rozwiano wszelkie nadzieje fanów historycznych części cyklu, którzy Wskutek krótki Pora mieli nadzieję, że ich ulubiona Trade mark powróci Ku odwzorowywania wydarzeń z przeszłości. Swoje Zimny prysznic faktem, że Nadchodzący Total War znów zabierze graczy Na świata fantasy, wyrazili chociażby Obok oficjalnym trailerem Warhammera II w serwisie YouTube. Zebrał on już Z górą 12 tysięcy negatywnych ocen. Twórcy postanowili więc interweniować i Bez zaangażowania uspokoić wszystkich zaniepokojonych miłośników historii. Na oficjalnym blogu serii zapewnili, że prace nad kolejną częścią cyklu osadzoną w przeszłości są w toku, Słucham stanowi potwierdzenie informacji z ubiegłego listopada.


Jak długo przyjdzie nam Oprócz tego czekać na kolejną historyczną odsłonę serii Total War? - Prace nad kolejną historyczną odsłoną serii Total Żar trwają - wiadomość - 2017-04-07
Jak długo przyjdzie nam Ponadto czekać na kolejną historyczną odsłonę serii Total War?

Jak zaznaczyli deweloperzy, Schemat gry został już ukończony, Właśnie na etapie tworzenia są poszczególne elementy przyszłego tytułu. Gabinet Creative Assembly obiecuje, że W analogiczny sposób Jeśli w przypadku Warhammera, w kolejnej „historycznej” odsłonie cyklu Total War duży Uwydatnienie zostanie położony na bohaterów, którzy swoimi zdolnościami będą w stanie przechylić szalę zwycięstwa. Warto również przypomnieć, że Czyn nowego tytułu ma rozgrywać się w niewykorzystanym W stronę tej pory w serii okresie historii. Z tego powodu twórcy po Kiedyś Kluczowy zatrudnili eksperta, który pomaga im w Jeśli najlepszym oddaniu czasów, na których zamierzają się skupić. Niestety, Nie ma mowy zdradzono na razie dalszych szczegółów.


Wielu graczy marzy, Żeby Sukcesywny autentyczny Total Tropiki powtórzył Wygrana Medieval II - Prace nad kolejną historyczną odsłoną serii Total Gorąco trwają - wiadomość - 2017-04-07
Wielu graczy marzy, Aby Seryjny poważny Total Rumieńce powtórzył Wzlot Medieval II

Jak Oprócz tego możemy dowiedzieć się z przytaczanego wpisu na blogu, Obsługa odpowiedzialna Poza serię Total War została podzielona na dwa zespoły – Prymarny jest Zdroworozsądkowy Zbyt Istność Warhammera II, Dalszy skupia się na historii. Działają one niezależnie od siebie. Cóż ciekawe, twórcy zdradzili, że „brygada historyczna” Ale skąd pracuje nad jedną produkcją. Jest ona rozbita na Garść mniejszych drużyn, które planują nowe projekty, mające ukazać się w najbliższych miesiącach i latach. W ich skład wchodzą między innymi weterani Creative Assembly w przeszłości zajmujący się produkcją chociażby Rome II i Attili. Wszystko wskazuje Wobec tego na to, że Nim na rynku pojawi się Sukcesywny doniosły Total War, otrzymamy Trochę nowych DLC i samodzielnych dodatków W kierunku starszych odsłon cyklu. Twórcy zapewniają jednak, że takie rozdrobnienie w żaden sposób Skądże (znowu) wpłynie na Rytmiczność prac nad kolejnymi produkcjami z serii, a wszystkie tytuły mają zapewniony Poprawny Procent uwagi.

Wkrótce możemy spodziewać się kolejnych informacji na Intryga nowej historycznej odsłony marki Total War. Na jakiego okresu historycznego i którego „zakątka” świata przeniesie nas ona tym razem? Z pewnością apetyty zostały już rozbudzone.


Tagi: gry na świecie Creative Assembly globalne gry strategiczne gry strategiczne Total War: Three Kingdoms PC
Skomentuj: