Ruszyły zapisy na GRYOffline 2017

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.04.2017, 02:04


Kategorie: Aktualności

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że Na powrót zorganizujemy imprezę GRYOffline przeznaczoną dla czytelników serwisu gry-online.pl i widzów tvgry.pl. Wydarzenie odbędzie się 8 lipca w Tak jest Wam znanym klubie Forty Kleparz W obecności ulicy Kamiennej 2-4 w Krakowie. Odkąd Typowo wstęp będzie darmowy, Nie Żeby otrzymać wejściówkę, Przystało się Po pierwsze zarejestrować. Wystarczy, że udacie się na wybitnie przygotowaną stronę, Ku której link znajdziecie poniżej, wyrazicie zgody na przetwarzanie adresu e-mail (na potrzeby komunikatów organizacyjnych związanych z imprezą) i na wykorzystanie wizerunku w materiałach promocyjnych i potwierdzicie chęć udziału, klikając w Wielgaśny emfaza „Kliknij tutaj, Ażeby się zarejestrować”.


Ruszyły zapisy na GRYOffline 2017 - obrazek #1

Musicie Atoli pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim Pijaństwo przeznaczona jest Czysto dla osób pełnoletnich. Niestety, osoby poniżej 18. roku życia Ale skąd będą miały możliwości wejścia na Okolica zabawy, Choćby z opiekunem. Na dodatek sama ewidencjonowanie to Gdzie tam wszystko, gdyż w dniach 30 czerwca - 4 lipca będziecie Dodatkowo musieli potwierdzić swoją obecność. Oprócz tym Grono miejsc jest ograniczona, więc Któż pierwszy, Ów lepszy. Pozostałe WAŻNE informacje znajdziecie w naszym FAQ:

Atrakcje

Dobra, Jednak Azaliż Godzi się w ogóle wybierać się na GRYOffline 2017? Pewnie, że tak! Powodów jest kilka. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę, orientacja kolegów i koleżanek z spotkanie a także redakcji i wypicie W tej samej chwili piwka (oczywiście otrzymacie od nas Gratisowy talon). Co ważniejsze czekać będą na Was rozmaite konkursy, Demonstracja cosplayu i inne atrakcje, Aliści o nich na razie ukojenie – wszystkiego dowiecie się w swoim czasie. Z tej przyczyny też liczymy na Was, rezerwujcie sobie czas, Punkt i widzimy się na miejscu!


Tagi: pozostałe eventy GRYOnline.pl GRYOffline imprezy growe redakcja GRYOnline.pl
Skomentuj: