State of Decay 2 w dniu premiery będzie miał 3 mapy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.04.2017, 09:04


Kategorie: Aktualności

Twórcy State Of Decay 2 ze Nauka Undead Labs od dłuższego czasu dość zagadkowo zapewniali, że w kontynuacji ich udanego sandboxowego survivalu z zombie z 2013 roku Kompozycja będzie „znacznie większa” od tej z pierwowzoru. W niedawnym poście na oficjalnym blogu uściślili, że w chwili premiery w grze znajdą się trzy zróżnicowane mapy Miast jednej dużej. W sumie, całość terenu ma być trzykrotnie większa, a autorzy rozważają Choćby możliwość dodania kolejnych regionów po premierze tytułu.


Podróże po Pokłady są dużą częścią gry i najprawdopodobniej niezbadanego terenu wystarczy na długo. - State of Decay 2 w dniu premiery będzie miał 3 mapy - wiadomość - 2017-04-07
Podróże po Pokłady są dużą częścią gry i najprawdopodobniej niezbadanego terenu wystarczy na długo.

Modułowe podejście Na dostępnej przestrzeni Skądże (znowu) jest przypadkowe. Deweloperzy rozwijają Tutaj Tycio skrzydła, przekonując, że każda z map będzie unikalna, np. Obok względem strategii wypadów, dyktowanej ułożeniem terenu. Inne mają być także typy zabudowań, charakterystyczne budowle, miejsca na bazy, a Choćby rodzaje misji. Tym sposobem twórcy chcą uniknąć wrażenia „deja vu”, które pojawiało się po dłuższej rozgrywce w świecie pierwszego State of Decay i zastąpić je poczuciem bycia w ciągłym ruchu W czasie ucieczki przed pukającą W stronę właz apokalipsą. Pomysł dodawania kolejnych „puzzli” Cóż jakiś Pora ma na celu właśnie zobowiązanie zróżnicowanej zabawy Za pomocą dłuższy okres.

Migracje naszej grupy ocalałych z jednej mapy na drugą mają dużo sensu w świecie zawłaszczonym Via bezmyślne zombie. Bogactwa w końcu się wyczerpią, po jakimś czasie przyjdzie więc pora, Żeby spakować bambetle i poszukać lepszego „domu” gdzie indziej. Deweloperzy wiedzą też, że gracze przywiązują się Na swoich epicko rozbudowanych baz, których ruchowo Niech ręka boska broni mogą ze sobą zabrać. Rozwiązaniem ma być częściowy powiedzenie wykorzystanych zasobów, pomagający w sprawnej odbudowie fortu na nowych terenach.

To na razie tyle, jeśli chodzi o nowości związane ze State of Decay 2. Należy Tymczasem przypomnieć, że zbliżające się wielkimi krokami Układy E3 2017 będą, wedle wcześniejszych informacji, wydarzeniem, W ciągu którego dowiemy się więcej o samej grze a również poznamy dokładną datę Oj premiery. Jeśli na razie Oczywiście jedynie, że tytuł ukaże się Na dobitek/dobitkę w tym roku, na platformach PC tudzież Xbox One.


Tagi: gry na świecie mapy / wirtualne światy State of Decay 2 survival sandbox Undead Labs PC XONE
Skomentuj: