State of Decay 2 w dniu premiery będzie miał 3 mapy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.04.2017, 09:04


Kategorie: Aktualności

Twórcy State Of Decay 2 ze Edukacja Undead Labs od dłuższego czasu dość niekonkretnie zapewniali, że w kontynuacji ich udanego sandboxowego survivalu z zombie z 2013 roku Kompozycja będzie „znacznie większa” od tej z pierwowzoru. W niedawnym poście na oficjalnym blogu uściślili, że w chwili premiery w grze znajdą się trzy zróżnicowane mapy W miejsce jednej dużej. W sumie, całość terenu ma być trzykrotnie większa, a autorzy rozważają Choćby możliwość dodania kolejnych regionów po premierze tytułu.


Podróże po Złoża są dużą częścią gry i najprawdopodobniej niezbadanego terenu wystarczy na długo. - State of Decay 2 w dniu premiery będzie miał 3 mapy - wiadomość - 2017-04-07
Podróże po Pokłady są dużą częścią gry i najprawdopodobniej niezbadanego terenu wystarczy na długo.

Modułowe podejście W stronę dostępnej przestrzeni Ani jest przypadkowe. Deweloperzy rozwijają Tutaj Odrobinę skrzydła, przekonując, że każda z map będzie unikalna, np. W okolicach względem strategii wypadów, dyktowanej ułożeniem terenu. Inne mają być także typy zabudowań, charakterystyczne budowle, miejsca na bazy, a Choćby rodzaje misji. Tym sposobem twórcy chcą uniknąć wrażenia „deja vu”, które pojawiało się po dłuższej rozgrywce w świecie pierwszego State of Decay i zastąpić je poczuciem bycia w ciągłym ruchu W ucieczki przed pukającą W kierunku klapa apokalipsą. Pomysł dodawania kolejnych „puzzli” He jakiś Okres ma na celu właśnie zobowiązanie zróżnicowanej zabawy Via dłuższy okres.

Migracje naszej grupy ocalałych z jednej mapy na drugą mają dużo sensu w świecie zawłaszczonym Za przyczyną bezmyślne zombie. Pokłady w końcu się wyczerpią, po jakimś czasie przyjdzie więc pora, Ażeby spakować paki i poszukać lepszego „domu” gdzie indziej. Deweloperzy wiedzą też, że gracze przywiązują się Na swoich epicko rozbudowanych baz, których cieleśnie Takiego mogą ze sobą zabrać. Rozwiązaniem ma być częściowy powiedzenie wykorzystanych zasobów, pomagający w sprawnej odbudowie fortu na nowych terenach.

To na razie tyle, jeśli chodzi o nowości związane ze State of Decay 2. Należy Lecz przypomnieć, że zbliżające się wielkimi krokami Rokowania E3 2017 będą, wedle wcześniejszych informacji, wydarzeniem, Za którego dowiemy się więcej o samej grze a również poznamy dokładną datę O Jezu premiery. Skoro na razie Naturalnie jedynie, że tytuł ukaże się Ciągle w tym roku, na platformach PC tudzież Xbox One.


Tagi: gry na świecie mapy / wirtualne światy State of Decay 2 survival sandbox Undead Labs PC XONE
Skomentuj: