Steel Division: Normandy 44 – data premiery, pre-ordery oraz informacje o wersji beta

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.04.2017, 07:04


Kategorie: News

W trakcie dzisiejszego streamu strategii Steel Division: Normandy 44 na oficjalnym kanale firmy Paradox Interactive, deweloperzy zapowiedzieli datę premiery gry, a także rozpoczęcie przyjmowania cyfrowych zamówień przedpremierowych. Tytuł zadebiutuje w sklepach 23 maja tego roku i będzie dostępny wyłącznie na komputerach PC. Osoby decydujące się na pre-ordery otrzymają dwie dodatkowe jednostki tzw. asów, a więc historycznych postaci związanych z różnymi oddziałami walczącymi w czasie II wojny światowej. Największym bonusem jest Ale zautomatyzowany dostęp Ku wersji beta, w której przetestujemy najważniejsze funkcje nowego dzieła Edukacja Eugen Kompleks na Setki tygodni przed jego debiutem.


Steel Division: Normandy 44 – Wiek premiery, pre-ordery tudzież informacje o wersji beta - objaśnienie #1

Steel Division: Normandy 44 kupimy zarówno w standardowej wersji, w sugerowanej cenie 39,99 euro (ok. 166 zł) A także i w edycji deluxe, kosztującej 59,99 euro (ok. 255 zł). Ta druga Z wyłączeniem samą grą zawiera także artbook, Wademekum taktyczny, dzwonki telefoniczne, tapety, specjalne awatary na zebranie Paradoksu a także sześć dodatkowych jednostek asów.


Steel Division: Normandy 44 – Era premiery, pre-ordery i informacje o wersji beta - objaśnienie #2


Steel Division: Normandy 44 – Epoka premiery, pre-ordery plus informacje o wersji beta - obrazek #3

O Steel Division: Normandy 44 dowiedzieliśmy się zaledwie niecały miesiąc temu. Wytwórczość jest kontynuatorem modelu Mecz używanego w serii Wargame. Twórcy zdecydowali się Pomimo to porzucić współczesne realność na Przedmiot II wojny światowej. Skoro wskazuje na to tytuł, Wtargnięcie Steel Division rozgrywa się w Normandii i przedstawia walkę oddziałów niemieckich plus alianckich w 1944 roku. Autorzy obiecują pełny Pragmatyzm map, które stworzono w oparciu o zdjęcia zwiadowcze z tamtego okresu. W stronę dyspozycji graczy oddane zostanie w sumie Przeszło 400 typów jednostek, począwszy od różnych rodzajów piechoty, po pojazdy pancerne i czołgi. W grze znalazły się armie takich państw Jeżeli Niemcy, Stany Zjednoczone, Francja, Kanada, Wielka Brytania Zali Polska. Sporą atrakcją produkcji ma być System multiplayer, pozwalający na bezpośrednie starcia Choćby dwudziestu osób.

  1. Oficjalna Krawędź gry Steel Division: Normandy 44
  2. Steel Division: Normandy 44 w serwisie Steam

Tagi: gry na świecie beta-testy daty premier / opóźnienia Eugen Systems Paradox Interactive pre-order RTS Steel Division: Normandy 44 PC
Skomentuj: